Az intézmény vezetése

Vígh Roland

Vígh Roland

főigazgató

matematika, informatika vigh.roland@lutheran.hu Fogadóóra: előzetes egyeztetést követően

Konecsni Istvánné

Konecsni Istvánné

főigazgató-helyettes

angol, juditkonecsni@gmail.com Fogadóóra: szerda 4. óra

Magyari Judit

Magyari Judit

főigazgató-helyettes

magyar, drámapedagógia magyarijud@gmail.com Fogadóóra: kedd 3. óra

Tompa Médea

Tompa Médea

főigazgató-helyettes

pedagógia, gyógypedagógia, pszichológia, tompa.medea@gmail.com Fogadóóra: kedd 7. óra

Wächter Baldó

Wächter Baldó

iskolalelkész

baldo.wachter@lutheran.hu Fogadóóra: péntek 4. óra

Pedagógusok

Bári Judit Éva

Bári Judit Éva

történelem, angol

juditbari@yahoo.com Fogadóóra: péntek 2. óra

Bóna Tímea

Bóna Tímea

bona.timea76@gmail.com Fogadóóra: hétfő 2. óra

Detki Zsófia

Detki Zsófia

matematika, kémia

detki.zsofi@freemail.hu Fogadóóra: szerda 4. óra

Dr. Megyeriné Dévai Orsolya

Dr. Megyeriné Dévai Orsolya

angol, mozgóképkultúra és médiaismeret, földrajz

orsolya.devai@gmail.com Fogadóóra: kedd 4. óra

Dr. Nagyné Homoki Andrea

Dr. Nagyné Homoki Andrea

fejlesztő pedagógus

endzsy0401@gmail.com Fogadóóra: kedd 5. óra

Erdődi Zita Klára

Erdődi Zita Klára

magyar

erdodizita76@gmail.com Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Garamvölgyiné Dufala Anita

Garamvölgyiné Dufala Anita

német, munkaközösség- vezető

garamvolgyinedufalaanita@gmail.com Fogadóóra: hétfő 4. óra

Hajdu Judit

Hajdu Judit

történelem

hajduju75@gmail.com Fogadóóra: szerda 4. óra

Hegedüs Orsolya

Hegedüs Orsolya

angol, ének, történelem

pendely@yahoo.com Fogadóóra: hétfő 4. óra

Jakab-Kovács Bernadett

Jakab-Kovács Bernadett

magyar, történelem

betti448@gmail.com Fogadóóra: péntek 4. óra


Jaskóné dr. Gácsi Mária

Jaskóné dr. Gácsi Mária

pedagógia

maria.gjasi@gmail.com | fogadóóra: szerda 5. óra

Juhász Ildikó

Juhász Ildikó

matematika, ének-zene , munkaközösség- vezető

juhaszildiko18@gmail.com | Fogadóóra: péntek 4. óra

Juhászné Nagy Katalin

Juhászné Nagy Katalin

angol, történelem, munkaközösség-vezető

jnagykati@gmail.com | Fogadóóra: péntek 2. óra

Kerepesi Helga Mária

Kerepesi Helga Mária

angol, német

kassaihelga@gmail.com | Fogadóóra: hétfő 4. óra

Katona István

Katona István

rajz, biológia, vizuális kultúra

katonaist69@gmail.com | Fogadóóra: kedd 1. óra


Kocsisné Porgánczki Ilona

Kocsisné Porgánczki Ilona

magyar, könyvtár

ilona.porganczki@gmail.com | Fogadóóra: szerda 6. óra

Koncz-Horváth Zsuzsa

Koncz-Horváth Zsuzsa

magyar, angol

kovacszs1@gmail.com | Fogadóóra: péntek 2. óra

Kovácsné Orbán Ildikó

Kovácsné Orbán Ildikó

informatika, ének-zene

kovacsne.o.ildi@gmail.com | Fogadóóra: hétfő 3. óra

Kormány Attila

Kormány Attila

ének-zene

id.kormany@gmail.com | Fogadóóra: szerda 3. óra

Horváth Rita Zsuzsanna

Horváth Rita Zsuzsanna

pedagógia

ritazsu2113@gmail.com | fogadóóra: kedd 2. óra


Kubicskó Zsuzsanna

Kubicskó Zsuzsanna

földrajz, testnevelés, DÖK-vezető, munkaközösség-vezető

tesisnagyi62@gmail.com | Fogadóóra: kedd 3. óra

Kurucz Zsanett

Kurucz Zsanett

gyógypedagógus

kurucz.zsanett24@gmail.com Fogadóóra: szerda 5. óra

Kusztván Melinda

Kusztván Melinda

matematika

papmeli09@gmail.com | Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Lipták Rita Mariann

Lipták Rita Mariann

történelem, népművelő, munkaközösség- vezető

dapsynelr@gmail.com | Fogadóóra: hétfő 5. óra

Losonci János

Losonci János

digitális kultura, informatika

janos.losonci@gmail.com | Fogadóóra: szerda 7. óra


Ludányi Levente

Ludányi Levente

testnevelés,történelem

vidokk95@gmail.com Fogadóóra: hétfő 4. óra

Molnár Péterné Mátyási Katalin

Molnár Péterné Mátyási Katalin

ANGOL

matyasikata80@gmail.com | fogadóóra: péntek 3. óra

Molnár Csaba

Molnár Csaba

történelem, földrajz

molcsab41@gmail.com Fogadóóra: szerda 3. óra

Molnárné Litványi Krisztina

Molnárné Litványi Krisztina

pedagógia, kémia, biológia

krisztinamolnarnelitvanyi@gmail.com | Fogadóóra: csütörtök 6. óra

Nemcsikné Marticsák Éva

Nemcsikné Marticsák Éva

kémia, biológia

nemcsikne.eva@gmail.com | Fogadóóra: kedd 3. óra

Németh Mária

Németh Mária

földrajz, testnevelés

marcsinemet@gmail.com | Fogadóóra: péntek 3. óra

Nyirkosné Bogár Tímea

Nyirkosné Bogár Tímea

logopédus

bogar.timea@gmail.com Fogadóóra: hétfő 5. óra

Rusznyákné Vigóczki Edit

Rusznyákné Vigóczki Edit

matematika

vigoczkiedit@gmail.com | fogadóóra: hétfő 8. óra

Soltészné Bodzás Judit

Soltészné Bodzás Judit

magyar, francia, munkaközösség- vezető

bodzas.judit@freemail.hu | Fogadóóra: kedd 5. óra

Szabó Flóra

Szabó Flóra

angol, német

flora.szabo.suli@gmail.com Fogadóóra: kedd 3. óra


Szalmen Edit

Szalmen Edit

pszichológia, magyar, munkaközösség-vezető

szalmen@gmail.com | Fogadóóra: szerda 3. óra

Szilágyi Petra

Szilágyi Petra

pedagógia

petka0424@hotmail.com | fogadóóra: szerda 2. óra

Sztrahova Irina

Sztrahova Irina

ANGOL

isztrahova@yahoo.com Fogadóóra: szerda 2.óra

Tluszti Andrea

Tluszti Andrea

biológia, kémia

tluszti.andrea@gmail.com | Fogadóóra: szerda 3. óra

Tóth Ágnes

Tóth Ágnes

orosz, magyar

tagica@freemail.hu | Fogadóóra: kedd 2. óra


Tóth Tamás

Tóth Tamás

matematika

tamas.toth201718@gmail.com | Fogadóóra: hétfő 4.óra

Tóth Zoltán

Tóth Zoltán

fizika

thzn70@gmail.com | Fogadóóra: szerda 4. óra

Tóthné Gál Éva

Tóthné Gál Éva

angol

galeva972@gmail.com | Fogadóóra: kedd 5. óra

Üveges Tamás

Üveges Tamás

magyar

uvegesfoto@gmail.com | Fogadóóra: hétfő 3. óra

Veczán Judit

Veczán Judit

német

veczanj5@gmail.com | Fogadóóra: kedd 3. óra

Team not found

Nevelést és oktatást segítő munkatársak

Ragányné Veres Krisztina

Ragányné Veres Krisztina

titkárság
X
X