Töprengő megyei matematika verseny

2020. március 4-én került sor a Töprengő megyei matematika versenyre iskolánkban. 22 iskola 154 diákja vett részt a megmérettetésen. A helyezettek névsora: 

2.évfolyam:

HelyezésNévPontszám
1.Ebaugh ÁdámDiósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola és ÓvodaFelkészítő tanár: Kiss István31 pont
2.Mikó DánielMiskolc-Szirmai Református Általános Iskola, AMI és ÓvodaFelkészítő Tanár: Sztole Kozma Ildikó30 pont
3.Marosi SándorGörgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaFelkészítő tanár: Kovácsné Garadnai Éva29 pont
4.Zelenka-Boros AnnaGörgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaFelkészítő tanár: Kovácsné Garadnai Éva28 pont
4.Poharanszki Bianka HannaDiósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskolafelkészítő tanár: Bodó Judit28 pont
4.Prokop DomonkosMiskolc-Szirmai Református általános IskolaFelkészítő tanár: Stoll Kozma Ildikó28 pont
5.Oleár DávidSzent Imre Római Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Sallainé Csorba Andrea26 pont
6.Tóth Zoltán ZsomborMiskolci Görögkatolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Szűcs Anikó24 pont
7.Koós LeventeMiskolci Szabó Lőrinc Általános IskolaFelkészítő tanár: Sajgó Lászlóné21 pont
8. Papp Máté MilánDiósgyőri Nagy Lajos Király Általános IskolaFelkészítő tanár: Bodó Judit Marianna19 pont
8.Nyíri DalmaDiósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola és ÓvodaFelkészítő tanár: Péliné Skarbik Andrea19 pont
8.Szabó HangaMiskolci Szabó Lőrinc Általános IskolaFelkészítő tanár: Veréb Türk Viktória19 pont
9.Tóth BalázsVörösmarty Mihály Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: 18 pont
10.Soós DánielVörösmarty Mihály Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár:17 pont
11.Kiss ZsomborSzéchenyi István Általános IskolaFelkészítő tanár: Csordás Andrea15 pont
12.Simon CsanádFelkészítő tanár: Molnár Marietta13 pont
13.Kiss Emma SáraMiskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi TagiskolájaFelkészítő tanár: Szidor Ágnes11 pont
13.Karsai KendeMiskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi TagiskolájaFelkészítő tanár: Szidor Ágnes11 pont
14.Hompoth ÁkosCsokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, GesztelyFelkészítő tanár: Ökrös Miklósné10 pont
14.Gelse-Szabó MihályMiskolc-Diósgyőri Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Papp Nóra10 pont
15.Szegedi Zalán 
16.Török Ádám 

3.évfolyam:

HelyezésNévPontszám
1.Szabó ZoárdMiskolci Szilágyi Dezső Általános IskolaFelkészítő tanár: Makkainé Fazekas Emőke44 pont
2.Turcsányi BotondMiskolci Szabó Lőrinc általános IskolaFelkészítő tanár: Rákosné Kiss Andrea41 pont
3.Török RitaVörösmarty Mihály Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Novák Katalin40 pont
4.Turkovics KatalinMiskolci Görögkatolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Magyar Márta38 pont
4.Bunda GergőKomlóstetői Általános IskolaFelkészítő tanár: Recsétné Répás Andrea38 pont
5.Egri BalázsGörgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaFelkészítő tanár: Séley Vajk Zsoltné36 pont
6.Tamás Bálint GáborMiskolc-szirmai református Általános IskolaFelkészítő tanár: Busics Balogh Emese35 pont
7.Szloboda IstvánGárdonyi Géza Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: 33 pont
7.Téti LilienMiskolci Szilágyi Dezső Általános IskolaFelkészítő tanár:33 pont
7.Jagyugy BenceKaffka Margit Általános iskolaFelkészítő tanár: 33 pont
7.Váradi ÁronSzent Imre Római Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Holló-Varkóné Szalai Bernadett33 pont
8.Geszti RékaMiskolci Görögkatolikus Általános IskolaFelkészítő tanár:Bátoriné Izsépi Gabriella31 pont
8.Pallay AbigélKaffka Margit Általános IskolaFelkészítő tanár: Troznainé Durda Csilla31 pont
9.Bajcsi ZoltánGörgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaFelkészítő tanár:29 pont
10.Tőzsér HunorMiskolc-Diósgyőri Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Takács Ildikó28 pont
10.Kárpáti Luca SáraGyarmati Dezső Sport Általános Iskolafelkészítő tanár: Soltész-Gyöngy Eszter28 pont
11.Gaál AdélSzent Imre Római Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Szkibóné Kasztka Ibolya27 pont
11.Farkas-Szabados AnnaSzilágyi Dezső Általános IskolaFelkészítő tanár: Kopasz Gyuláné27 pont
12.Molnár GáborFazekas Utcai Általános IskolaFelkészítő tanár: Juhász Zsoltné25 pont
12.Szabó Hanga LucaDiósgyőri Nagy Lajos Király Általános IskolaFelkészítő tanár:25 pont
13.Gigliuto HannaFazekas Utcai Általános IskolaFelkészítő tanár: Novotnyi Éva24 pont
13.Csüri AntalGyarmati Dezső Sport Általános IskolaFelkészítő tanár: Makónyiné Adorján Éva24 pont
13.Henyecz LeventeDiósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Ált.Isk.Felkészítő tanár: Asztalosné Héger Éva24 pont
14. Fekete GrétaMiskolc-Szirmai Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Molnárné Apai Melinda23 pont
15.Juszel AttilaGárdonyi Géza Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Papné Széles Tünde22 pont
 Balogh Dominik 
 Briczky Zoé 
 Hankó Botond 
 Kálló Aida 
 Kocsis Boldizsár 
 Kuchta Dániel 
 Sipeki László 
 Ujj Péter 

4.évfolyam

HelyezésNévPontszám
1.Nagy ZalánSzéchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti tagiskolaFelkészítő tanár: Kalas-Balogh Fruzsina46 pont
2.Nyíri BenceMiskolc- Diósgyőri Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Poczkodi Edit43 pont
3.Urai MátéSzent Imre Római Katolikus Általános Iskola Felkészítő tanár: Faggyasné Szepesi Ágnes40 pont
4.Fridel BarnaRépáshutai Szlovák Nemzetiségű Általános IskolaFelkészítő tanár: Petőfi Zoltánné32 pont
5.Víg AndrásVörösmarty Mihály Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Tóthné Rimaszécsi Zsuzsanna31 pont
5.Tóth EmmaFazekas Utcai Általános IskolaFelkészítő tanár: Soósné Prókai Nikolett31 pont
5.Jancsurák FlóraMiskolc Szabó Lőrinc Általános IskolaFelkészítő tanár::Thúry-Bajai Tamásné31 pont
5.Török BalázsVörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk.Felkészítő tanár: Tóthné Rimaszécsi Zsuzsa31 pont
6.Szarka Zille SzonjaMiskolci Görögkatolikus Általános IskolaFelkészítő tanár:: Törökné Veres Andrea30 pont
7.Németh ZsomborMiskolc Görögkatolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Fedorné Severnyák Rita29 pont
7.Szádvári ElődGörömbölyi Általános IskolaFelkészítő tanár: 29 pont
8.Nagy ZsuzsannaMiskolc-Szirmai Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Molnárné Apai Melinda28 pont
8.Bialkó LauraGörgey Artúr Általános Iskola és AMIFelkészítő tanár: Búzás Zoltánné28 pont
9.Szarka LeventeRépáshutai Szlovák Nemzetiségi Általános IskolaFelkészítő tanár: Petőfi Zoltánné26 pont
9.Dobszai BendegúzSzent Ferenc Római Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Simon Blanka26 pont
9.Csontos KristófGörgey Artúr Általános Iskola és AMIFelkészítő tanár: Buzás Zoltánné26 pont
9.Balla GrétaMályi Móra Ferenc Általános IskolaSikur-Nagy Judit26 pont
9.Szabó Péter PatrikSzirmai Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Molnárné apai Melinda26 pont
9.Bodor LeventeDiósgyőri Nagy Lajos Király Általános IskolaFelkészítő tanár: Dr Sógorné Tóth Nóra26 pont
9.Boros János BenceKomlóstetői Általános IskolaFelkészítő tanár: Kisné Ferenc Judit26 pont
10.Sziránszki HunorCsokonai Vitéz Mihály Általános IskolaFelkészítő tanár:24 pont
10.Torma DorkaKomlóstetői Általános IskolaFelkészítő tanár: Nagyné Ferenc Judit24 pont
10.Szabó PéterFazekas Utcai Általános IskolaFelkészítő tanár: Szabóné Pelle Krisztina24 pont
11.Nagy SaroltaGörömbölyi Általános IskolaFelkészítő tanár: 22 pont
11.Sedlák MátéDiósgyőri Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Balga Judit22 pont
12.Tóth SzabolcsSzechenyi István Általános IskolaFelkészítő tanár: Kalas-Balogh Fruzsina21 pont
13.Leitner-Takács BendeGárdonyi Géza Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Szabó Réka20 pont
14.Szabó Olivér ÁkosGárdonyi Géza Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Szabó Réka19 pont
15.Török BotondDiósgyőri Nagy Lajos Király Általános IskolaFelkészítő tanár: Dr. Sógorné Tóth Nóra18 pont
15.Ambrisko BoldizsárSzent Imre rómaikatolikus Ált. Isk.Felkészítő tanár: Tóth Cservenka Andrea18 pont
 Almási Ádám  
 Lenkei Attila 
 Ronyecz Réka 
 Szolnoki Péter 

5. évfolyam

HelyezésNévPontszám
1.Tilk Mihály KonrádMiskolci Szilágyi Dezső Általános IskolaFelkészítő tanár: Farkas Gusztáv35 pont
2.Szentmiklósi JázminMiskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Miskolctapolcai TagiskolaFelkészítő tanár: Vass Alexa28 pont
3.Csathó TamásBükki Szlovák Nemzetiségi Általános IskolaFelkészítő tanár: Dr. Szarka Sándorné25 pont
4.Dienes CsengeKazinczy Ferenc Kéttannyelvű Ált. Isk. Tapolcai TagiskolájaFelkészítő tanár: Vass Alexa24 pont
5.Kovács MiklósMiskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi TagiskolájaFelkészítő tanár: Balog Gusztáv 20 pont
6.Rem DánielFazekas Utcai Általános IskolaFelkészítő tanár: H. Kiss Zsanett18 pont
7.Orbán BotondGesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Általános IskolaFelkészítő tanár: Zupcsán András16. pont
8.Német IstvánFazekas Utcai Általános IskolaFelkészítő tanár: Galgóczyné Lőkös Márta14 pont
9. Kolencsik NándorSzirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános IskolaFelkészítő tanár: Farkasné Vinter Emese11 pont
9.Fogarasi MártaSzirmai Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Novák Ilona11 pont
10.Papp Dávid Dominik 
11.Szép Bulcsú Levente 
12Béres Balázs 
13.Czitrus Lilla 
14.Enyedi Lili 
15.Homolya Nándor 
16.Hohl Benjámin 
17.Orliczky Zénó Benedek 

6. évfolyam

HelyezésNévPontszám
1.Gergely ZsófiMiskolc-Szirmai Református Általános Iskola AMI és ÓvodaFelkészítő tanár: Novák Ilona26 pont
2.Kömlei ViktorBükki Szlovák Nemzetiségi Általános IskolaFelkészítő tanár: Dr Szarka Sándorné15 pont
3.Csontos leventeMiskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Miskolctapolcai TagiskolaFelkészítő tanár: Zselenák Noémi13 pont
4. Horváth ÁkosMiskolc-Szirmai Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Novák Ilona9 pont
5.Fekete FanniSzent Imre Római Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Krivos Erika8 pont
6.Krivos ErikaDiósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Sándorné Lakatos Ágnes7 pont
6.Szűcs GergőVörösmarty Mihály Általános IskolaFelkészítő tanár: Espán Edina7 pont
7.Vas Vencel 
8.Fodor Zétény 
9.Blaskó Dániel 
10.Szlivka Mihály 
11.Bölkény Beatrix 
12.Nagy Máté 
   

7. évfolyam:

HelyezésNévPontszám
1.Telek AndrásMiskolc-Szirmai Református Általános Iskola AMI és ÓvodaFelkészítő tanár: Novák Ilona15 pont
2.Gazsik MarcellSzirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és AMIFelkészítő tanár: Farkasné Winter Emese14,5 pont
3.Egri István DávidMiskolci Szabó Lőrinc Általános IskolaFelkészítő tanár: Szekhalmi Katalin14 pont
4.Solymosi ZsófiaBükki Szlovák Nemzetiségi Általános IskolaFelkészítő tanár: Dr Szarka Sándorné13,5 pont
5.Zórád RitaBükki Szlovák Nemzetiségi Általános IskolaFelkészítő tanár: Dr Szarka Sándorné13 pont
6.Orbán KristófGesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Álz. Isk.12 pont
7.Polgár DalmaBükki Szlovák Nemzetiségi Általános IskolaFelkészítő tanár: Dr Szarka Sándorné11 pont
7.Erdős MartinMiskolci Szabó Lőrinc Általános IskolaFelkészítő tanár: Hudáhy Aladár11 pont
7.Izsvák AdriennGesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk.Felkészítő tanár: Zupcsák András11 pont
7.Molnár LeventeSzent Imre Római Katolikus Ált. isk.Felkészítő tanár: Mecserné Csörsz Nóra11 pont
8.Hornyák Balázs 
9. Pocsai Gergő 
10.Révész Botond 

8. évfolyam

HelyezésNévPontszám
1.Farkas RolandDiósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános IskolaFelkészítő tanár: Zsova Anita37 pont
2.Bánrévi NóraMiskolc-Szirmai Református Általános Iskola AMI és ÓvodaFelkészítő tanár: Novák Ilona31 pont
3.Putnoki Gergő ZoltánFazeka utcai Általános IskolaFelkészítő tanár. Galgócziné Lőkös Márta22 pont
4.Dubabér AnnaBükki Szlovák Nemetiségi Általános IskolaFelkészítő tanár: Dr. Szarka Sándorné16 pont
5.Peőcz PéterFazekas Utcai Általános IskolaFelkészítő tanár: Galgócziné Lőkös Márta13 pont
6.Kavacs Márk 
7.Kiss Ákos 
8.Frisóczki Norbert Bendegúz 


Gratulálunk!

X
X